+38 (044) 4960531
Замовляйте комфортну і безпечну поїздку
Комфортна поїздка

Послуга оренди автомобілів вже давно не новинка, як в Україні, так і за кордоном. Один із варіантів оренди - авто з водієм. Прокат автомобілів з водієм для вашого максимального комфорту, безпеки, економії часу та свободи пересування. Для багатьох дана послуга є альтернативою таксі або способом зустрічі гостей і делегацій. Ми пропонуємо автомобілі різних класів (від економ до преміума) з професійним водієм зі знанням англійської мови.


Замовляйте поїздку у будь-який час
ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Ви можете забронювати автомобіль заздалегідь або водій забере вас зараз. Оберіть варіант, який краще задовольняє ваші потреби.
БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК
Ніяких занепокоєнь щодо способів оплати і пошуку необхідної суми готівки. При оформленні замовлення ми відправимо вам форму для онлайн оплати. Кілька кліків і ваша поїздка оплачена, а це означає можна вирушати в дорогу.
ВЕЛИКИЙ ВИБІР НОВИХ АВТОМОБІЛІВ
Седан бізнес-класу, преміум SUV або щось простіше - в SIXT є автомобіль саме для вашої поїздки.
ВАША БЕЗПЕКА - НАШ ПРІОРИТЕТ
Наші водії - справжні професіонали, мають багатий досвід водіння і обслуговування навіть найвибагливіших клієнтів. Всі автомобілі застраховані і мають спеціальну ліцензію на перевезення пасажирів. Перед кожною поїздкою ми заздалегідь повідомляємо вам контактні дані вашого водія.
Оренда авто з водієм

Професійні водії компанії SIXT Україна регулярно відвідують курси екстремального водіння, а також добре володіють англійською мовою. Розкішні автомобілі преміум класу від компанії SIXT завжди чисті та регулярно проходять всі технічні огляди. Ви можете бути впевнені, що замовивши послугу прокату авто з водієм, ви будете забезпечені комфортною поїздкою, а головне - ви своєчасне прибудете до місця призначення. З компанією SIXT ви отримуєте весь спектр транспортних послуг. Профессиональные водители компании SIXT (Украина) регулярно проходят курсы экстримального вождения, а также хорошо владеют английским языком.
Роскошные автомобили премиум класса от компании SIXT (Украина) всегда находятся в чистом состоянии и регулярно проходят все технические осмотры. Вы гарантировано можете быть уверены, что заказав услугу проката авто с водителем, Вам будет обеспечена комфортная поездка, а самое главное и своевременное прибытие в запланированные места. С компанией SIXT (Украина) Вы получаете весь спектр услуг по трансферам в аэропорт или вокзал на автомобилях бизнес- и премиум класса, а также широкие дополнительные возможности в области транспортных услуг.