+38 (044) 4960531

Детальніше по країні

Переваги при оплаті оренди авто в Україні

Отримайте більш вигідний тариф

Наш менеджер порекомендує Вам найбільш вигідний тариф та спосіб оплати. Ми знаємо, де знайти найвигіднішу ціну!

Ви можете звернутися до цілодобового Кол-центру , щоб дізнатися тариф :+38(044)383-000-6 . Або Ви можете замовити прорахунок тарифу на нашому сайті.

Оплата оренди в Україні за гривні

Заощаджуйте на обміні : сплачуйте за прокат у гривні, витрачайте валюту на повноцінний відпочинок!

У Вас також є можливість забронювати автомобіль та сплатити за нього за кордоном в офісі Sixt.


Повертаємо 100% суми при скасуванні резервації!

Якщо Ви оплатили прокат в Україні, але Ваша поїздка була скасована, ми повертаємо кошти у повному обсязі, навіть за добу до прокату.

Знайдемо автомобіль, який Вам потрібен

Ми підберемо першокласний автомобіль, який відповідає всім Вашим потребам, знайдемо його за кордоном та забронюємо для Вас.

Прозора ціна та зрозумілі умови прокату

Наш менеджер зв'яжеться зі станцією прокату, де Ви плануєте орендувати автомобіль, щоб уточнити всі деталі, надасть Вам інформацію щодо розміру застави, додаткових послуг та умов прокату. Ви отримуєте повність прозорий тариф без прихованих комісій та доплат.

Цілодобова підтримка менеджера рідною мовою

Асістанс 24/7 від Sixt Україна – це цілодобова підтримка рідною мовою у питаннях оренди автомобіля , спілкування з менеджером-іноземцем у країні прокату, допомога у вирішенні питань із поверненням грошових коштів, депозиту, оплати штрафів інше. Ми надаємо допомогу у вирішенні будь-яких питань, які могли у Вас виникнути при прокаті за кордоном. Ваше основне завдання просто насолоджуватися подорожжю.