+38 (044) 4960531

Умови прокату автомобілів

Якщо перед /під час видачі / повернення авто оголошено повітряну тривогу, попереджаємо вас про можливі затримки в операційному процесі, на які ми вплинути не можемо. Затримка може тривати до відбою або навіть довше.
Дякуємо за розуміння!

Як забронювати авто

1. На сторінці резервації
2. За телефоном колл-центру: (044) 383-000-6.
3. На одній із станцій прокату

Документи, необхідні для оренди автомобіля:

  • паспорт
  • ідентифікаційний код (для громадян України)
  • водійське посвідчення
  • іменна кредитна картка (ім'я та прізвище власника повинні бути вказані на карті) Eurocard / Mastercard або Visa. Картки Visa Electron, Maestro, Diners Club, American Express не приймаються.

Ваш водійський стаж (вказаний у водійському посвідченні) повинен бути не менше 2-х повних років.

На момент оренди Вам повинно бути не менше 21 року.

Для керування автомобілями груп FDAR, SFAR, PDAR, PFAR, LFAR, ITAR або PSAR Ваш вік повинен бути не менше 25 років.

Зверніть, будь ласка увагу на перелік країн, що підписали конвенцію про дорожній рух 1968 року, на сайті на сайті ООН. Якщо вашої країни немає в переліку, вам необхідно мати міжнародне посвідчення водія на додаток до національного посвідчення.

Міжнародне водійське посвідчення та його переклад дійсні тільки при наявності національного посвідчення водія.

Крім вартості прокату Вам необхідно забезпечити депозит, розмір якого залежить від групи орендованого автомобіля. Розмір депозиту може бути знижений за умови придбання додаткових страховок Top Cover LDW або Super Top Cover LDW. При оформленні прокату сума депозиту буде заблокована на Вашій кредитній карті. Звертаємо Вашу увагу, що сума депозиту не списується з карти. Після повернення автомобіля депозит буде розблокований.

Зверніть Вашу увагу!  Власник картки обов’язково має бути присутнім при отриманні автомобіля в прокат і мати при собі паспорт. Кредитна карта має бути дійсна на весь період прокату.

Додаткові опції

При бажанні за додаткову оплату можна замовити дитяче сидіння або GPS

Обладнання Евро/день Євро/макс. за весь термін оренди
Дитяче крісло 5.00 40.00
GPS-навігація 5.00 40.00
Додатковий водій

Якщо Ви подорожуєте не один, у Вас є можливість скористатися опцією "додатковий водій», і автомобілем крім Вас зможе керувати ще один (або декілька) водіїв. Вартість даної послуги становить 15 Євро за період оренди (за одного додаткового водія). Зверніть Вашу увагу, що всі водії, які вписуються в договір, повинні бути присутніми в момент отримання автомобіля і підписання договору оренди з необхідними документами (паспорт, посвідчення водія, ІПН для громадян України).

Ліміт пробігу

Ви можете орендувати автомобіль з умовою обмеженого (лімітованого) і необмеженого (безлімітного) пробігу.

У разі перевищення ліміту пробігу після повернення автомобіля, Вам необхідно буде оплатити певну суму, розмір якої залежить від кількості кілометрів перепробігу і групи автомобіля. Всі тарифи можна уточнити у наших менеджерів за телефоном +38 (044) 383-000-6 або на сайті.

Паливо
Всі автомобілі передаються в оренду з повним баком палива. Якщо автомобіль повертається з неповним баком, вартість відсутнього палива сплачується з розрахунку 2 євро за 1 літр палива. 

При оформленні прокату Ви можете придбати додаткову послугу - повернення автомобіля з неповним баком. Вартість даної послуги розраховується для кожної моделі автомобіля індивідуально і залежить від розміру бензобака і середньоринкової вартості палива на день оформлення договору оренди.

Технічне обслуговування

Клієнт зобов’язаний повідомити представника компанії про необхідність проходження технічного обслуговування не пізніше, ніж за 500 км до пробігу, зазначеного в акті приймання-передачі до договору прокату, та з’явитися в призначений час на вказану представником компанії станцію технічного обслуговування. У випадку, якщо клієнт вчасно не повідомляє про необхідність проходження технічного обслуговування та\або не з’являється на вказану представником компанії станцію технічного обслуговування для проходження технічного обслуговування, він зобов’язаний сплатити вартість такого технічного обслуговування та штраф у розмірі 4 000 Євро. Підмінне авто на час технічного обслуговування не надається.

Неробочий час станцій прокату Sixt

Ви можете отримати і повернути автомобіль у будь-який зручний для Вас час (вночі або в офіційні святкові дні *). За отримання або повернення автомобіля в неробочий час стягується додатковий збір 25 євро.

Повернення автомобіля в іншому місті

Ви можете отримати і повернути автомобіль у будь-якому місті України, навіть якщо в цьому місті відсутній офіс Sixt *.

При наявності в місті станції прокату Sixt 150 Євро
В інші міста України уточнюйте у менеджера
Перетин кордону

Перетин кордону неможливий. В'їзд на територію АРК, Донецької та Луганської областей - заборонений.

Страхування

Sixt турбується про Ваші фінансові ризики. Тому страхування включене у вартість прокату при оренді будь-якого автомобіля. Страхування прокатного автомобіля включає:

  • страхування відповідальності перед третіми особами (TI);
  • страхування автомобіля в разі ДТП, ушкодження і викрадення (LDW) **

Страхування відповідальності перед третіми особами (TI)

Страхування відповідальності перед третіми особами включене у вартість прокату при оренді будь-якого автомобіля.

Максимальне страхове покриття відповідальності клієнта складає:

  • 200000 гривень – за збиток, нанесений майну потерпілого.
  • 300 000 гривень – за збиток, нанесений життю і здоров'ю потерпілого.

Страхування автомобіля в разі ДТП, зушкодження і викрадення (LDW)

LDW – страхування автомобіля на випадок угону чи пошкодження. Це страхування включене у вартість прокату при оренді будь-якого автомобіля і передбачає наявність франшизи (відповідальності клієнта за автомобіль у разі страхового випадку).

Максимальна відповідальність Орендаря (франшиза), у разі пошкодження або викрадення прокатного автомобіля, залежить від групи автомобіля. Блокування депозиту обов'язкове.


Top Cover LDW

Додаткова опція, що знижує відповідальність Орендаря (франшизу) у разі ДТП чи викрадення. Опція купується Орендарем за бажанням за додаткову плату. Максимальна відповідальність Орендаря (франшиза), у разі пошкодження або викрадення прокатного автомобіля, залежить від групи автомобіля. Блокування депозиту обов'язкове.


Super Top Cover LDW

Додаткова опція, що знижує відповідальність Орендаря (франшизу) до нуля у випадку ДТП чи викрадення. Опція купується Орендарем за бажанням за додаткову плату. Блокування депозиту обов'язкове..

Додаткова опція Super Top Cover не поширюється на випадки якщо страховою компанією буде надано відмову Власнику або Наймодавцю автомобіля  у виплаті страхового відшкодування з причин, які залежали від дій або бездіяльності Орендаря.


Депозит

Орендар повинен внести гарантійний депозит, що відповідає категорії автомобіля і обраному типу страхування. Ця сума блокується на кредитній карті Орендаря.

Сума застави, яка блокується на карті в момент підписання договору до моменту повернення автомобіля, може не співпадати з розміром франшизи (максимальною відповідальністю Орендаря за автомобіль).

Точна сума депозиту буде визначена в момент взяття автомобіля, так як розмір депозиту залежить від класу авто. Мінімальна сума депозиту складає 500 євро, максимальна - 4000 євро.

Збір аеропорту
Аеропорт Бориспіль
Аеропорт Львів
Аеропорт Дніпро
Аеропорт Харків
Аеропорт Одеса
Аеропорт Запоріжжя
Аеропорт Івано-Франківськ
25 евро
Аеропорт Жуляни 15 евро
Умови попередньої оплати онлайн

Орендар має бути власником кредитної картки, з якої проводилась оплата. Персональні дані водія та спосіб оплати підтверджуються на момент бронювання і не можуть бути змінені. Кредитна картка має бути дійсною на момент отримання автомобіля і на весь період оренди. Всі додаткові витрати, які виникають в період оренди автомобіля, утримуються з цієї кредитної картки. Передплата за оренду автомобіля утримується з кредитної картки до початку оренди. У випадку повернення платежу Ваша резервація буде автоматично анульована, а компанія SIXT більше не буде зобов'язана забезпечити зарезервований автомобіль. Оплачене бронювання можливо змінити за додаткову плату.

Умови повернення передоплати: Комісія (сума неповернення)
Клієнт не з'явився і не повідомив: не повертається
Клієнт повідомив пізніше, ніж за 3 дні до дати прокату: 10% від суми
Клієнт повідомив раніше , ніж  за 3 дні до дати прокату: 5% від суми

 Всі ціни включають ПДВ. Для корпоративних клієнтів з індивідуальними договорами діють умови укладеного договору.

Вказані умови поширюються на прокат автомобілів на території України. З умовами прокату автомобілів на території інших країн Ви можете ознайомитись на відповідних сайтах Sixt.

  • Вказаними послугами можливо скористатися за умови повідомлення менеджерів компанії не менше, ніж за 24 години.

** Орендар несе повну відповідальність за збитки, заподіяні пошкодженням або втратою транспортного засобу в результаті грубого порушення умов договору: порушення інструкції з експлуатації транспортного засобу (в тому числі гідроудар двигуна); буксирування іншого транспортного засобу; участь у перегонах або змаганнях, керування транспортним засобом особою, яка перебуває під впливом алкоголю або наркотичних речовин (в т. ч. ухилення від такого огляду); керування особою, яка не зазначена у договорі прокату та/або не має права керування транспортним засобом; виїзд на смугу зустрічного руху, коли такий виїзд заборонено ПДР; недотримання вимог дорожніх знаків, що забороняють рух; проїзд на заборонений сигнал світлофору або жест регулювальника; порушення правил проїзду залізничних переїздів; недотримання вимог дорожніх знаків, що забороняють рух; залишення водієм місця ДТП та\або за відсутності відповідних документів з органів поліції про ДТП; навмисні дії, спрямовані на пошкодження транспортного засобу; викрадання транспортного засобу з ключами або будь-якими документами на транспортний засіб (реєстраційне посвідчення, договір прокату, тощо); необрання безпечного та/або захищеного місця для паркування транспортних засобів, залишення в нічний час не на спеціально обладнаному паркувальному майданчику/стоянці, що охороняється або в гаражі.

*** Під страхуванням відповідальності перед третіми особами мається на увазі страхування згідно вимог Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.07.2004 р. №1961

Завантажити бланк договору