Умови прокату автомобілів

Як забронювати авто

1. На сторінці резервації
2. За телефоном цілодобового колл-центру: (044) 383-000-6.
3. На одній із станцій прокату

Що потрібно мати для оренди авто

- Паспорт.
- Iдентифікаційний код (для громадян України)
- Водійські права (мають бути прописані латинськими літерами).
- Вам повинно бути не менше 21 року.

Для оренди автомобіля груп FDAR, SFAR, PDAR, PFAR, LFAR, ITAR, PSAR Ваш вік має бути не менше 25 років.

Ваш водійський стаж (указаний у водійських правах) має бути не менше 2х повних років.

Вам необхідно надати іменну (із вказаними на карті прізвищем та ім'ям власника) кредитну карту типу Eurocard/Mastercard чи Visa (карти Visa Electron, Maestro, Diners Club, American Express не приймаються).

Увага!! для громадян Австралії, Албанії, Алжиру, Андорри, Аргентини, Бангладешу, Белізу, Беніну, Ботсвани, Ватикану, Гаїті, Гамбії, Гватемали, Гібралтару, Гонконгу, Гренади, Домініканської Республіки, Єгипту, Західного Самоа, Індії, Ірландії, Ісландії, Йорданії, Камбоджі, Канади, Кіпру, Китаю, Конго, Лаосу, Лесото, Лівану, Мавританії, Мадагаскару, Малаві, Малайзії, Малі, Мальти, Намібії, Нової Зеландії, Нової Каледонії, Папуа-Нової Гвінеї, Парагваю, Перу, Руанди, Сан-Люції, Свазиленду, Сент-Вінсент і Гренадін, Сінгапуру, Сирії, США, Сьєрри-Леоне, Тайваню, Танзанії, Того, Тринідада і Тобаго, Тунісу, Уганди, Фіджі, Французької Полінезії, Ямайки, Японії необхідно мати міжнародне посвідчення водія. Міжнародне посвідчення водія та його переклад дійсні тільки при наявності національного посвідчення водія.

Крім вартості прокату Вам необхідно внести депозит, розмір якого залежить від орендованої групи. Розмір депозиту можна понизити за умови придбання додаткових страховок Тор Cover LDW або Super Тор Cover LDW. При оформленні прокату сума депозиту буде заблокована на Вашій кредитній карті. Звертаємо Вашу увагу, що гроші за депозит не знімаються з карти. Після повернення автомобіля депозит буде розблокований.

Увага! Власник карти обов'язково має бути присутнім при отриманні автомобіля в прокат і мати при собі паспорт!

Додаткові опції

При бажанні за додаткову оплату можна замовити дитяче сидіння або GPS

Обладнання Евро/день Євро/макс. за весь термін оренди
Дитяче сидіння 5.00 40.00
Навігаційна система 5.00 40.00
Додатковий водій

Додатковий водій — 15 євро (додатковий збір, якщо орендованим автомобілем, керуватиме другий водій).

Ліміт пробігу

Ви можете орендувати автомобіль з умовою обмеженого (лімітованого) і необмеженого (безлімітного) пробігу. За перевищення ліміту пробігу (при оренді автомобіля з урахуванням обмеженого пробігу), після повернення автомобіля, необхідно буде сплатити додатковий платіж, який залежить від кількості кілометрів перепробігу і групи автомобіля.

Бензин

Всі автомобілі передаються в оренду з повним баком. Якщо автомобіль повертається з неповним баком, то вартість бензину оплачується з розрахунку 2 Євро за 1 літр палива.

При оформленні прокату Ви можете придбати додаткову послугу — повернення автомобіля з неповним баком. Вартість цієї послуги розраховується для кожної моделі автомобіля індивідуально і залежить від розміру бензобака і середньориночної вартості бензину на день оформлення прокату.

Неробочий час станцій прокату Sixt

Ви можете взяти і повернути автомобіль в будь-який зручний для Вас час, навіть вночі і навіть в офіційні святкові дні*.
Доплата за неробочий час всього 25 євро.

Повернення автомобіля в іншому місті

Також ви можете взяти і повернути автомобіль в будь-якому місті України, навіть, якщо там немає станції прокату Sixt*.

За наявності в місті станції прокату Sixt 90 Євро
В інші міста України уточнюйте у менеджера
Перетин кордону

Перетин кордону неможливий. В'їзд на територію АРК, Донецької та Луганської областей - заборонений.

Страхування

Sixt турбується про Ваші фінансові ризики! Тому страхування включене у вартість прокату при оренді будь-якого автомобіля. Страхування прокатного автомобіля включає:

  • страхування відповідальності перед третіми особами (TI);
  • страхування автомобіля в разі ДТП, ушкодження і викрадення (LDW) **

Страхування відповідальності перед третіми особами (TI)

Страхування відповідальності перед третіми особами включене у вартість прокату при оренді будь-якого автомобіля.

Максимальне страхове покриття відповідальності клієнта складає:

  • 200000 гривень – за збиток, нанесений майну потерпілого.
  • 300 000 гривень – за збиток, нанесений життю і здоров'ю потерпілого.

Страхування автомобіля в разі ДТП, зушкодження і викрадення (LDW)

LDW – страхування автомобіля на випадок угону чи пошкодження. Це страхування включене у вартість прокату при оренді будь-якого автомобіля і передбачає наявність франшизи (відповідальності клієнта за автомобіль у разі страхового випадку).

Максимальна відповідальність Орендаря (франшиза), у разі пошкодження або викрадення прокатного автомобіля, залежить від групи автомобіля. Блокування депозиту обов'язкове.
Top Cover LDW

Додаткова опція, що знижує відповідальність Орендаря (франшизу) у разі ДТП чи викрадення. Опція купується Орендарем за бажанням за додаткову плату.

Максимальна відповідальність Орендаря (франшиза), у разі пошкодження або викрадення прокатного автомобіля, залежить від групи автомобіля. Блокування депозиту обов'язкове.
Super Top Cover LDW

Додаткова опція, що знижує відповідальність Орендаря (франшизу) до нуля у випадку ДТП чи викрадення. Опція купується Орендарем за бажанням за додаткову плату. Блокування депозиту обов'язкове.

Депозит

Орендар повинен внести заставу за автомобіль, що відповідає категорії автомобіля і обраному типу страхування. Ця сума блокується на кредитній карті Орендаря.

Сума застави, яка блокується на карті в момент підписання договору до моменту повернення автомобіля, може не співпадати з розміром франшизи (максимальною відповідальністю Орендаря за автомобіль).

Точна сума депозиту буде визначена в момент взяття автомобіля, так як розмір депозиту залежить від класу авто. Мінімальна сума депозиту складає 500 євро, максимальна - 4000 євро.

Збір аеропорту
Аеропорт Бориспіль
Аеропорт Львів
Аеропорт Дніпро
Аеропорт Харків
Аеропорт Одеса
Аеропорт Запоріжжя
Аеропорт Івано-Франківськ
25 евро
Аеропорт Жуляни 15 евро
Умови попередньої оплати он-лайн

Орендар має бути власником  кредитної картки з якої проводилась оплата. Персональні данні водія та спосіб оплати підтвердженні на момент бронювання та не можуть бути змінені. Кредитна картка має бути дійсною на момент отримання автомобіля. Всі додаткові витрати, які виникають в період оренди автомобіля утримуються з даної кредитної картки. Передплата за оренду автомобіля утримується з кредитної картки до початку оренди. У випадку повернення платежу Ваша резервація буде автоматично анульована, та компанія SIXT більше не буде зобов'язана забезпечити зарезервований автомобіль. Оплачене бронювання можливо змінити за додаткову плату.

Умови повернення передоплати: Комісія (сума неповернення)
Клієнт не з'явився і не повідомив: не повертається
Клієнт повідомив пізніше, ніж за 3 дні до дати прокату: 10% від суми
Клієнт повідомив раніше, чим за 3 дні до дати прокату: 5% від суми

Всі ціни включають ПДВ. Для корпоративних клієнтів з індивідуальними договорами діють умови укладеного договору.

Вказані умови поширюються на прокат автомобілів на території України. З умовами прокату автомобілів на території інших країн Ви можете ознайомитися на відповідних сайтах Sixt.

* вказаними послугами можливо скористатися за умови повідомлення менеджерів компанії за не менше, ніж 24 години.

** Всі умови страхування стають недійсними в наступних випадках:

  • автомобіль, що орендується, використовується для буксирування іншого транспортного засобу;
  • клієнт бере участь у гонках і змаганнях;
  • клієнт знаходиться за кермом в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
  • орендованним автомобілем управляє особа, яка не позначена в документах оренди;
  • у інших випадках, вказаних в умовах договору прокату.

*** Під страхуванням відповідальності перед третіми особами мається на увазі страхування згідно вимог Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.07.2004 р. №1961

**** за умови придбання TOP Cover для автомобілів групи E*** і з терміном прокату більш або рівним 15 дням. Для надання автомобілю на підміну, в разі пошкодження взятого напрокат, клієнт зобов'язаний внести депозит за такий автомобіль, у встановленому розмірі і придбати зменшення франшизи.

Скачать бланк договора (на украинском языке)