+38 (044) 383 000 6

Якщо залишилися питання, залиште, будь ласка, заявку


Carpark & BUY

Послуга Carpark&buy — лізинг вживаних авто із нашого власного парку - швидко та за привабливу ціну забезпечить  Вашу мобільність. В залежності від цілей та очікувань клієнта  дана послуга може надаватись у двох варіантах: 1. довгострокова оренда, яка включає цілий спектр затрат на утримання автомобіля. Зазвичай, це страхування авто, витрати на стандартне технічне обслуговування та шинний сервіс. По закінченню терміну лізингу у клієнта є вибір покупки авто по залишковій вартості чи повернення його лізинговій компанії;2. вторинний лізинг: обравши даний варіант, клієнт на етапі підписання договору лізингу вже точно знає, що з оплатою останнього лізингового платежу автомобіль перейде йому у власність. Зазвичай, вторинний лізинг пропонується з мінімальним набором додаткових послуг,  а саме страхування транспортного засобу по типу КАСКО та обов´язкове страхування цивільної відповідальності перед третіми особами. Саме тому в структурі щомісячного платежу по вторинному лізингу питому вагу займає компенсація вартості автомобіля.
Основними перевагами послуги Carpark&buy є:
  • приваблива цінова пропозиція;
  • швидкість оформлення договору та отримання автомобіля у користування:клієнт з мінімальними затратами часу отримує автомобіль для задоволення особистих потреб, адже автомобілі є в наявності, а на прийняття рішення по співпраці достатньо 1 робочого дня;
  •  доступність: послуга надається, як юридичним, так і фізичним особам з мінімальним пакетом документів для прийняття рішення нашою компанією по співпраці   надійність: клієнт придбаває автомобіль за справедливою ринковою вартістю з прозорою історією технічного обслуговування та в справному технічному стані.