+38 (044) 4960531

Трускавець: прокат автомобилів

аренда авто VW Polo на механике от 20.57 евро в сутки
Ціна від 16.97 € до 33 € за добу

Легкові | EDMR

VW Polo, Skoda Fabia

Ціна від 16.97 € до 33 € за добу

Замовити
взять в аренду автомобиль Skoda Fabia на автомате - от 22.97 € в день
Ціна від 18.77 € до 35 € за добу

Легкові | EDAR

VW Polo Sedan

Ціна від 18.77 € до 35 € за добу

Замовити

* Наявність авто для оренди в Трускавці залежить від завантаженості парку. Щоб дізнатися ціну за 1 день прокату, загальну вартість і доступність бажаної групи автомобілів - заповніть параметри оренди у формі замовлення.

Оренда автомобілів в Трускавці від SIXT Україна

Приїжджайте до нас у Трускавець! Це містечко славиться своєю мінеральною водою і унікальною природою. Курорту вже майже 200 років, а він з кожним роком притягує все більше туристів. Тиша і чистісіньке повітря…

Навіть якщо ви пробудете тут декілька днів, ваш організм неодмінно наповниться енергією і свіжістю. У Трускавці ваш відпочинок буде приголомшливий у будь-яку пору року. Трускавець, що знаходиться в ста кілометрах від Львова і оточений дивними лісами, - це не лише оздоровлення, але ще і відмінне проведення часу і гарний настрій.

Компанія SIXT Україна рада запропонувати Вам свої послуги з прокату автомобілів у Трускавці. Близько восьми років SIXT радує гостей і жителів міста і із задоволенням надасть вам автомобілі в оренду за найвигіднішими тарифами. Окрім цього, ми запропонуємо вам найцікавіші місця і маршрути вихідного дня.